צור קשר קישורים מאמרים הספר אירועים קורסים מרכז טיפולים עמוד הבית
קישורים
YinYang House
אתר שעוסק בהיבטים שונים של הרפואה המשלימה, ומתמקד באקופונקטורה ורפואת המזרח. תמצאו בו מידע שעוסק בתיאוריה, שיטות, דרכי אבחון, יישומים קליניים, משאבי מידע ומחקרים, וכן התיחסות לרפואה הסינית לרפואה היפנית. בנוסף, תמצאו בו פירוט על נקודות הדיקור, כולל מפות ותפקודים.
Traditional Chinese Medicine and Acupuncture Health Information Organization
אל תתנו לעיצוב הבעייתי של האתר להטעות אתכם - מדובר באתר שמכיל כמות עצומה של מידע בנושאי דיקור, צמחים, פורמולות, אבחנות, סינדרומים ומחלות. המידע מעט מפוזר, אך עשיר ומגוון. בנוסף, תמצאו בו כמה מבחנים עצמיים (למרות שאין תשובות באתר...)
Giovanni Maciocia
האתר של ג'ובאני. האם יש צורך להוסיף? ואם בכל זאת כמה מילים - לא מדובר באתר מפותח מאוד, אבל בכל זאת זה ג'ובאני. תמצאו בו מאמרים, פירוט על מוצרי מרפא, תיאורי מקרה מחולקים לפי תסמינים, גלריית תמונות לשון בתוספת הסברים, ועוד.
Atlas of Human Anatomy
ספריה דיגיטלית שלמה המכילה מידע אנטומי מגוון - איורים, הסברים, חתכים ועוד של איברי הגוף השונים בחלוקה לקטגוריות.
European Journal of Oriental Medicine - EJOM
האתר של כתב העת European Journal of Oriental Medicine שיוצא לאור מטעם המועצה הבריטית לאקופונקטורה, ועוסק בהיבטים שונים ורחבים של רפואה סינית בכלל ודיקור בפרט: מחקרים קליניים, הוראה, היסטוריה, מקורות, דרכי עבודה וסוגיות מודרניות. כל גליון מוקדש לנושא מרכזי ומשלב מחקרים אקדמים ומעשיים. באתר תמצאו תוכן עניינים של הגליונות השונים וכן תקצירי מאמרים.
acuxo
אתר מקצועי בנושא אקופונקטורה ורפואה סינית, שחביב במיוחד על סטודנטים. תמצאו בו פירוט ואיור של מסלולי המרידיאנים, מיקום הנקודות ותפקודי נקודות (גם בחלוקה לפי סימני מחלה). בנוסף, אינדקס של סימני מחלה שונים מחולקים לפי סינדרומים וכן הצעות לנקודות דיקור. קיימים גם תקצירים והפניות למאמרים לפי מפתח חיפוש כללי (אם כי מעט מוגבל).
American Academy of Medical Acupuncture
אתר של The American Academy of Medical Acupuncture, ששמה לה למטרה לשלב בין המסורת העתיקה של האקופונקטורה לבין הרפואה המערבית המודרנית, ליצור גישה מקיפה יותר של התבוננות במטופל, והפצת הידע ברחבי העולם. ספינת הדגל של האתר הוא כתב העת המקצועי ובו מאמרים (חלקם אקדמים) בטקסט מלא. בנוסף, באתר זה תמצאו חדשות ומידע על חידושים, מחקרים וכנסים בתחום, מאמרים בסיסיים בנושא אקופונקטורה שמיועדים לקהל הרחב ולמי שנחשף לתחום לראשונה, מידע למטפלים בתחום (אם כי בנושאים כלליים ורחבים) והפניות למחקרים שונים (אך ללא הטקסט המלא).
Acupuncture Today
אתר של המגזין Acupuncture Today שבנוסף לגרסת האינטרנט שלו ומאמרים בטקסט מלא, מכיל גם מידע (ברובו מסחרי אם כי לא רק) על היבטים שונים של התחום, חדשות, קבוצות דיון, ואירועים. רוב המידע המוגש כאן הוא בסיסי, ומיועד לקהל הרחב ולמתעניינים בטיפולים שונים.
לעמוד הבא
כל הזכויות שמורות למרכז דקל | 2006 הוקם על ידי סטודיו דקל center@dekel-center.co.il 03-6967339 מרכז דקל לרפואה משלימה